| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa cucersc o fata?
Am 18 ani si pot spune ca nu prea am experienta la "agatat"sad. As dori si eu niste sfaturi despre cum as putea sa cuceresc o fata de care imi place. Ea se cam uita lung la mine dar eu niciodata nu indraznesc sa ma bag in seama cu ea. Pur si simplu nu stiu ce sa vorbesc cu ea.Helpsad

Răspuns Câştigător
| Nico_9876 a răspuns:

Pai, cred ca ar trebui sa vorbesti cu ea deschis despre sentimentele tale, sa ii explici ce simti pentru ea si sa o faci sa inteleaga ca iti place de ea asa cum e si ca nu vrei doar sa iti bati joc de ea. Daca vezi ca intelege, invit-o la un suc(bineinteles, poti face asta de prima data si sa ii explici in timp ce savurati un fresh de portocale ce simti pentru ea). Daca merge si mai ai nevoie de alte sfaturi, te rog nu ezita sa ma intrebiwinking.

8 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Vorbeste normal cu ea, asa cum esti, fara sa te prefaci. Fii detasat, ca doar nu te duci sa o ceri de nevasta sau sa ii propui sex din prima. Vorbiti, apoi o intrebi daca vrea sa iasa cu tine. Important e sa fii relaxat si sa discutati lejer. Nu ezita, te duci direct si iti iei dreptul (dreptul sa incerci sa vorbesti cu ea ).

| johnny_1840 a răspuns:

Asta e o intrebare aiurea ...sa intrebi la 18 ani cum sa agati o fata deja e de ordinul sf thriler! hahajajajja

| rotrezestete a răspuns:

Incepe cu lucruri mai mici si pe urma ai sa intelegi cum e treaba cu cuceritul. azi cuceresti o vrabie, maine o capra, si ai sa te convingi tu. acum nu-ti zic secretul asa usor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Manole? a venit timpul sa vorbesti cu oameni adevarati? asa se intampla cand stai numai in calculator.grabeste-te,fata nu te asteapta o vesnicie.

| mihai_6493 a răspuns:

Http://www.artaseductiei.ro/ vezi pe forum ca sunt cateva chestii interesante;) bafta

| riela a răspuns:

Pentru a cucerii o fata, in primul rand trebuie sa fi ingrijit, si in al doilea rand sa stii multe glume(bancuri decente), succesul este garantat!

| eminescu1 a răspuns:

Am si eu aceeasi problema numa ca eu o vad in fiecare zi si nu stiu cum sa incep!

| manole311 a răspuns:

Le-am citit cartea(format pdf) si inca vreo 3(de pe un tracker). porcarii.