| OupS a întrebat:

Imi place de o fata de la mine din clasa si nu stiu cum sa o cuceresc.
dar am observat ca si ea se uita la mine in timpul orelor
nu vreau comentarii inutile.
doar sfaturi si metode(sunt mai timid)

funda

6 răspunsuri:
| FrozEenSoul a răspuns:

Un sfat care te ajuta 100%! Timiditatea, dusmanul tau, transforma timiditatea in curaj!

| MLSS a răspuns:

Heyy:* inteleg timiditatea ta. uneori baietii mai timizi mi se par mai dragutibatting eyelashes Depinde ce varsta aveti amandoi; ai putea sa te apropii de ea prin : sa o inviti la o plimbare[macar cu gasca], ii poti propune sa va faceti temele impreuna sau stai cu ea la o ora de sport. chestii de genul asta:* sigur o sa reusesti tu cumvaa:*
Baftaa! big grin

| mamasiita a răspuns:

Depinde ce varsta aveti

| Guby a răspuns:

Sallut acelasi lucru mi s-a intamplat si mie imi placea o fata si ea pe mine, intr-o zi ia-m spus daca si ea ma place si vrea sa fim impreuna si asa am rezolvat-o

| XsupermenX a răspuns:

Sall OupS sunt si eu timid si sti cu am facut?

de 8 martie i-am luat un buchet de trandafir in mijloc erau galbeni si pelanga erau rosi si asa suntem iiubitt____

| Cubin_Simon_1996 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu ea, fa-o sa rada ( nu glume prostesti) si spune-i multe complimente si probabil ea isi va da seama ca tu te dai la ea big grin