| 12365478902580 a întrebat:

Cum sa ii spun mamei ca am o relaţie de o săptămână
P. S. Am 12 ani si prietenul meu are 14 ani.
Vă rog ajutați-mă,

Răspuns Câştigător
| Crisstinayy12 a răspuns:

-Mama, un "coleg" m-a plăcut de doi ani. Și mie mi-a plăcut de el și acum ne înțelegem foarte bine și e drăguț cu mine. Acum suntem intr-o relație.

8 răspunsuri:
| William a răspuns:

De ce vrei sa ii spui?

| 12365478902580 explică (pentru William):

Deoarece mai devreme sau mai tîrziu va afla si nu vreau sa afle de la altcineva

suntserios
| suntserios a răspuns:

Relatie la 12 ani? loool, eu zic ca nu nevoie sa ii spui nimic... e nevoie sa iti vezi de cei 12 ani ai tai nu de baieti

| WaterDrop a răspuns:

"- Mamiiii, prietenul meu ma va lasa gravida cat de curand.Pregateste banii de avort."

Adevarul doare si sigur in aceea directie te indrepti oricat de ireal pare.

| PsyhoChild a răspuns:

In loc sa inveti ca esti inca mica iti faci prieten.iti spun eu ca prietenul tau de 14 ani vrea doar sa se culce cu tine.sunt multe cazuri cu fete de 12 ani insarcinate si cu baieti de 13 ani sau 12 asa ca ai grija.sa nu mai spun ca te poate agresa prietenul tau daca nu faci ce spune el.

| Ralukafay a răspuns:

Daca tu si cu mama ta sunteti deschise la vorba puteti discuta despre asta, dar si baiatul trebuie sa fie serios si sa isi asume.

| D3I3 a răspuns:

-Mamă, sunt gravidă.
După ce se îngrijorează, îi spui că e o glumă și ai doar un prieten. Te asigur. Câteva vaze sparte, dar va fi ok happy

| 12365478902580 explică (pentru D3I3):

Mi-e frică sa nu fie doar vaze sparte dar si capete big grin