| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa il recuceresc? Sa il fac sa isi doreasca sa fim iar impreuna? El spune ca nu sunt genul lui pentru ca sunt prea timida.

10 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Nu insista si nu te crampona de o relatie care nici nu pare sa fi existat cu adevarat intrucat el te-a vazut de la inceput ca esti timida si abia acum iti spune ca nu esti genul lui. N-ai grija, va aparea baiatul care te va accepta asa cum esti. Fetele timide sunt mai atractive pentru baietii care-si doresc o relatie serioasa.

| valy a răspuns:

Ai putea sa incerci sa faci ceva nebunesc.nu stiu. daca ati avut o relatie de lunga durata si ati ajuns la mai multe chestii ai putea nu stiu.sa il saruti.sa ajungeti intr-un pat.sa te arunci pe el sa il saruti sa il atingi.si de aici stii ce urmeaza.si daca nu merge incearca sa vorbesti cu el.sa ii spui ca fi tu timida, dar il iubesti si vrei sa ramana cu tine.si promite-i ca vei incerca sa te schimbi dar pentru asta iti trebuie timp.mult succeskiss

| anna01 a răspuns:

Din pacate nu poti poti schimba felul de a fii pentru cineva... poate pentru o perioada determinata.Se pare ca el nu este pe lista baietilor care apreciaza un caracter mai retinut si are asteptari mari pe care are impresia ca nu i le vei implini. Daca pana acum timiditatea nu ti-a cauzat probleme si te simti bine asa, nu te schimba, important este sa te simti tu bine. Dar el nu este genul timid, e mai exuberant si vrea o partenera pe masura sau o relatie mai dinamica.

| psihox a răspuns:

Dar de ce ai vrea sa fortezi din nou prietenia cu baiatul? Numai asa de chestie? Apropo, va potriviti la caracter, idei, comportament, felul de a gandi?

| alabala a răspuns:

Scapa de timiditate! Daca se refera la timiditatea fata de el...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai nu mai fi asa fi mai indrazneata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca esti asa timida in timp ce arati intr-adevar cea ce vrei.Numai ca tu ne-o arati noua.Lui trebuie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Of Of Of. daca el a zis ce a zis inseamna ca nu e baiatul potrivit pentru tine nu trebuie sa iti faci griji si nu trebuie sa plangi pentru un baiat care NU TE MERITAwinking

| ruxxybelle a răspuns:

Sincer, nu incerca sa fi altcineva, fii tu insuti asa esti tu timida, daca nu te poate accepta asa cum esti inseamna ca nu te place cu adevarat... Si nu il poti recuceri... nu poti obliga pe cineva sa te iubeasca!

| iulia12 a răspuns:

Daca pentru EL, faptul ca esti timida este un motiv sa renunte la tine, atunci NU TE MERITA.Lasa-l sa gaseasca una de teapa lui, sunt destule si pe toate drumurile.Intelegi...
Asteapta, o sa apara cel care apreciaza astfel de fete.Care sunt pe plan de disparitie. EL nu este genul tau.Este clar.Fii optimista.