| alexandruct a întrebat:

Cum fac o fata sa-si doreasca sex daca nu suntem impreuna?

Răspuns Câştigător
| elasexygagica a răspuns:

Invito la o petrecere si o imbeti iar pe urma va fi a talove struck

6 răspunsuri:
| angelmiki a răspuns:

Fai conplimente si vb cu ea sex asa si ea va incepe sa se gindeasca sa faceti sex

| lavyBandB a răspuns:

Nu cred ca ai cum...doar daca e beata sau e genul careia sa. i placa "one night stand"-urile exista toate sansele sa reusesti

| MiniEmoTion a răspuns:

Atrage-o la tine intr-un fel...
Fa-o sa se indragosteasca "rapid" daca asta vrei
Fa-i avansuri, dar incearca sa fii tu insutiwinking
Probabil ca va fi atrasa de tine
Sper ca ti-am fost de foloshappy
Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Grea intrebare, este imposibil, asta daca nu e curva...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu este curva, imposibil!

| spiridus_2093 a răspuns:

Dc nu incerci sa o cuceresti?batting eyelashesnu se va lasa la tine cu una doua... daca te place si este indragostita de tine at isi va dori sa fie cu tine. dar nu o obliga prima data asigurate ca e pregatitahappyhappydar tie iti place de ea sau vrei doar sa o folosesti? gandeste prima data...happy:*