| PrințesaTha2016 a întrebat:

Cum sa ma apropii de un baiat cu care am fost împreună? El crede ca eu sunt de vina, cum sa ii explic ca nu a fost Vina mea? Ma urmareste si insista sa stea prin preajma mea. dar i.a pe alta fata in brate de fața cu mine.Ce sa fac?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

L-ai inselat?

| PrințesaTha2016 explică (pentru RAY):

Nu. S-a băgat o prietena apropiată noua. Dar am aflat ca iar ma place.

| Violleta2022 a răspuns:

Cred ca imaginatia iti joaca feste! Atata vreme cat ia pe altele in brate, este pentru a te face invidioasa, geloasa, nu pentru ati arata ca te place. Comportamnetul acestui biata, chiar spune clar ca nu-i interesat de tine!
Ce sa faci?
Sa-ti vezi de drum si sa-ti cauti un baiat care sa te placa si el si sa fie doar cu tine, nu si cu altele.

| PrințesaTha2016 explică (pentru Violleta2022):

Dar chestia e ca fata pe care a luat.o in brațe e sora mea geamana. Si nu sunt împreună. Doar Mi.a spus ca el ar vrea sa se împace cu mine.

| PrințesaTha2016 explică (pentru Violleta2022):

Dar chestia e ca fata pe care a luat.o in brațe e sora mea geamana. Si nu sunt împreună. Doar Mi.a spus ca el ar vrea sa se împace cu mine. Dar acum totul pare altfel de cum era înainte.

| Caro34 a răspuns:

Ce nu a fost vina ta? Cand sunt 2 intr-o relație si ea nu merge, ambii sunt vinovati, nu numai unul! "Ai fost împreună cu el", acum nu are rost sa-ti mai bati capul cu trecutul: inchide-l, sterge-l si pune la pastrare lectia dobândita. Amaratul descris vrea sa te faca geloasa si tu iti bati capul! Ia aminte la lecțiile trecute și treci peste; are vreun rost tortura? Numai bine!