| Andreeaioan115 a întrebat:

Buna ieri acel băiat mi-a zis ca azi ne vom vedea, însă nu mi-a scris nimic și nu a dat nici un semn. Sunt foarte trista și-a pierdut interesul fața de mine.Ce sa fac? Sa ma resemnez?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai daca nu sa te resemnezi, atunci ce altceva ai mai putea face?

| Andreeaioan115 explică (pentru DoarBogdan):

Mi-a scris primul și a zis ca are probleme la Serviciu, sa resping total? Nu îl cred, e un mincinos ((((

| DoarBogdan a răspuns (pentru Andreeaioan115):

Atunci nu il crede, nu sta tu dupa el. Trebuie sa inveti din aceasta experienta ca oricine poate sa faca asta, deci fii cu bagare de seama.

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Doar nu vrei să te rogi de el, nu?
Ai și tu un pic de orgoliu și nu-l mai băga în seamă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine ar fi să te resemnezi căci e clar că şi-a pierdut interesul şi entuziasmul faţă de relaţia voastră.