| carisma a întrebat:

Cum sa-mi schimb sotul?

Răspuns Câştigător
| AnaCelebrity4Ever a răspuns:

Ca peo prajiturahee hee

15 răspunsuri:
| Luori a răspuns:

Soţul? Vezi cat valoreaza.

| EmaS a răspuns:

Cu haine curate.

| Liquify a răspuns:

Divortezi si te casatoresti cu altul.
Daca tu te referi cum sa il schimbi ca persoana singurul lucru care il poti face e sa vorbesti CALMA cu el si sa ii spui ce aspecte te deranjeaza la el. Atentie s-ar putea sa se supere totusi. Dar ai sanse sa fie intelegator. Succes!

| Eღilia62 a răspuns:

Divortezi de actualul.

| hummer24 a răspuns:

Pai simplu, il parasesti pe el si ma iei pe minewinking

Răspuns utilizator avertizat
| Hikari a răspuns:

Pai ii spui ca nu mai vrei sa traiesti cu el, dai divort si gata. happy
Sper ca la asta te-ai referit!winking
Succes!

| Catheryne a răspuns:

Divorteaza! Sti cum se spune lupul isi schimba parul dar naravul ba.winking

| Jamie a răspuns:

Divorteaza laughing

| miolina a răspuns:

Sau sa stati despartiti in viata voastra fara a va mai casatori, va vizitati, etc.Fiecare cu locuinta dvs. Ar fi de acord sotul cu divortul? Aveti un motiv bine intemeiat impotriva lui? V-ar intreba de ce divort? E prea grea casatoria?

| Golanasul a răspuns:

Pentru ati schimba sotul este nevoie sa divortei. dar totusi inainte sa faci asta gandeste-te ca ai jurat in fata lui dumnezeu ca il vei iubi!

| AnckPuff a răspuns:

Divorteaza si ia altulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce? a facut pe el? neeesimtitul.s-a imbatat nu-i asa? si s-a simtit ca un nou nascut. iarta-l si ajutal.e jale dupa betie.

| byanca01 a răspuns:

Doamne fata de divort ai auzit vreodata in viata ta? simplu divorteaza si gaseste-ti altul

| carisma explică:

Cum sa schimb sotul in sensul sa-l fac sa ma iubeasca mai mult