| elena4321 a întrebat:

Cum stiu daca un baiat ma place? eram la banca cu el si a vrut sa ma faca sa stau cu prietenul lui eu i-am zis ca nu pot chestia asta fiindca nu imi place de prietenul lui, eu m-am pus pe banca langa el si avea o bluza in mana eu mi-am bagat mana sub bluza si l-am atins putin pe mana apoi ne-am tinut de mana sub aceea bluza, si el mi-a zis vrei sa ma saruti si eu i-am zis ca nu apoi l-am sarutat putin doar i-am atins buzele iar el a vrut mai mult si a insistat foarte mult si m-am sarutat cum a vrut el,,,,,,,,,,,, eu nu stiu daca m-a placut cu adevarat sau a facut chestia asta sa ma combine cu prietenul lui?

Răspuns Câştigător
| KameliaFrumusika a răspuns:

Erika nu cred ca a facut asta ca sa te combine pe tine cu prietenul lui nu vad de ce as saruta o fata ca sa se combine cu altul laughing. Cred ca te place dar insista si tu...Fii mai puternica nu-l lasa sa te castige din prima cred ca intelegi ce spunwinking. Funda?:*

| elena4321 explică (pentru KameliaFrumusika):

Adica vrei sa fiu indiferenta sau ce vrei sa spui ca nu am inteles sau sa nul las in pace. da stii care este problema ca el are prietena acum si cand a facut una misto de el la telefon a zis ca sunt fete de 14 ani care le place si care nu ies pe afara si eu nu prea mai ies pe afara ce sa fac crezi ca atunci a vorbit despre mine cand a zis ca sunt fete de 2 fete de 14 ani care nu prea ies pe afara crezi ca a vorbit de mine el a zis ca le place.

| KameliaFrumusika a răspuns (pentru elena4321):

Erika din cate vad eu la baiatul acesta nu cred ca are el chef de vreo relatie mai mult vrea sa se distreze nu stiu lasa-l sa sufere dupa tine intr-un fel adica daca te suna spune-i ca nu ai semnal sau chestii:*

| elena4321 explică (pentru KameliaFrumusika):

Pai asta este ca dupa ce ne-am sarutat nu ma mai baga in seama si inainte imi facea in ciua cu o prietena de-a mea si acum o are pe una si asta vreau sa inteleg daca m-a placut si daca ma mai place intelegi?

5 răspunsuri:
| StefanAlexLuca a răspuns:

Nu te place; P muohahahaha

| AlexandraGratiela107 a răspuns:

Parerea mea este ca daca nu placi pe cineva nu saruti eu nu asi pute saruta pe cineva daca nu il plac asa ca el s-ar fi putut sa te placa. Sper ca te-am ajutat. FUNDA te rog!