| anonim_4396 a întrebat:

Cum trebui sa te comporti cu o fata suparaciosa?

Răspuns Câştigător
| Axys a răspuns:

Fao sa nu se mai supere de geaba, e trist ca se supara din orice! probabil are parinti mai duri cu ia sau a fost putin dezamagita de prieteni si nu prea tin la glume sau na nu am idee.
Ideam ar fi sa porti o conversatie cu ia dar fara sa te rusiezi o intrebi din ce motiv te supri care suntmotivele tale pentru care te superi rapid cu siguranta iti va raspunde... daca se simte deranjata de intrebare na va trebui sa depui un e fort mic sa ti ceri scuze na si atunci vei intelege ca ia sta cuniste peroane care nu prea vorbeste cu ia o ignora mai ales parintii care de obocei se ocupa mai mult de problemele lor
bine dar incerca cat poti sa faci glume ca se poate de plcue plimbati-va in locuri mai rumoase in parcuri cu pori in peisaje cu sigrantaai va prinde bine daca continuie cu incapatanare nu mai are rost sa te mai implici dar de pindece relatie aveti voi... ai grija

4 răspunsuri:
| William a răspuns:

Cel mai bine este sa o ignori.

| LoveSleep a răspuns:

O ignori cât mai mult.

| BogdanDediu a răspuns:

Sa nu o superi laughing

| Elisa2809 a răspuns:

Ignor-o! Daca e fitioasa si suparaciasa insaemna ca e cam neinteligenta sau alintata.