| Sunshine31 a întrebat:

Cum v-ar placea sa fie fata / femeia ideala? Puteti si fete sa raspundeti, care ar fi parerea voastra big grin

Răspuns Câştigător
| MentoSan a răspuns:

Fata\femeia ideala este cea care te IUBESTE cu ADEVARAT! Pentru ca daca te iubeste e dispusa sa faca sacrificii ca totul sa fie bine asa cum si un baiat care IUBESTE cu ADEVARAT trebuie sa o faca doar pentru a le fi bine.Asta numai unde este cazul, daca de la bun inceput este IUBIRE din partea amandurora si intelegere nu va mai fi nevoie de sacrificii dar....cam rar asa ceva dar totusi si frumoshappy.
Parerea mea...happy

| Sunshine31 explică (pentru MentoSan):

Frumos spus si adevarat happy Daca dragoste nu e...

13 răspunsuri:
| cuvant a răspuns:

happy e o intrebare care de cele mai multe ori primesti raspunsuri irealiste la varsta adolescentei si pe langa asta nu sunt nici sincere.
La mine este foarte simplu:
- sa fie inteleapta adica sa poti discuta coerent oricand si orice
- sa fie deschisa la provocari
- sa pretuiasca pe cei din jurul ei

| Sunshine31 explică (pentru cuvant):

Am trecut de perioada adolescentei. am 20 ani si sunt curioasa sa vad cum vad ceilalti asta. Pt ca normal ca nu exista barbatul sau femeia ideala si perfect/a. dau cum ati vrea sa fie happy unele chestii care sunt importante sa existehappy

| cuvant a răspuns (pentru Sunshine31):

Nu ma refeream la tine ci la raspunsurile membrilor acestui site. Parerea mea o ai happy

| Sunshine31 explică (pentru cuvant):

Okok laughing big grin multumescbig grin

| cuvant a răspuns (pentru Sunshine31):

Oricand

| faramatania a răspuns:

Indiferent cum mi-ar plăcea(sau ți-ar plăcea) să fie, ar putea fi pierdută în mulțime.Cum ai putea s-o identifici,când fiecare merge pe propria-i cărare? Poate ești tu Zeul-Soare,strălucitor s-o poți descoperi. Sau e o căutare incredibilă,bizară, aiuritoare. E posibil să fim condamnați, să nu existe speranțe în această căutare absurdă, și atunci, la naiba cu lamentările, să-i lăsăm pe alții să-și devoreze victimele aici, întru confuzie sau extaz.

| h3r a răspuns:

Nu cred ca ar vrea o femeie ideala. S-ar plictisi, ceea ce la ei se intampla destul de des.
Pentru inceput, vor doar o fata care sa-i accepte asa cum sunt.

| Dariusuu a răspuns:

Inca ma mai gandesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Idealul nu exista, nici barbatul ideal nici femeia ideala

| kitty00 a răspuns:

Ca mine day dreaming.

| Sunshine31 explică (pentru kitty00):

laughing si cum esti, fato ideala? smug

| kitty00 a răspuns (pentru Sunshine31):

Cu defecte >big grin