| anonim_4396 a întrebat:

Cum v-ati caracteriza persoana iubita?

Răspuns Câştigător
| OanaLarisa15 a răspuns:

Păi:frumos,inteligent şi suprinzător de şarmant, amuzant. Dar în acelaşi timp şi enervant de dulce, iubitor şi grijuliu. Într-un cuvânt : perfect!

| anonim_4396 explică (pentru OanaLarisa15):

Tipul chiar e norocos.

6 răspunsuri:
| EvilThoughts a răspuns:

Ciudat... în sensul bun.

| anonim_4396 explică (pentru EvilThoughts):

Sincer raspuns happy

| RAY a răspuns:

Fni

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt un tip cu capul pe umeri. Ipocrit, cand e cazul, arogant, mai mereu, mizantrop. Percep prostia si ignoranta celor din jur ca pe un atac direct la propria persoana si reactionez ca atare. Imi plac plimbarile scurte si apusurile lunii. In rest, numai calitati. Doar ca nu imi vine niciuna in minte acum. Poate peste cateva zile.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sa inteleg ca esti un selfie? Un gram, 2, 3 de prostia si Ignoranta toti le avem altfel nu am fi agatati de ignoranta si prostia celor din jur. Important este ca stii cu ce te confrunti, raului nu-i raspunde cu rau ca iese foc. Nu trebuie sa fim nici superiori, nici orgoliosi, nici mandri cand ne confruntam cu ignoranta si prostia celorlalti, cu totii gresim important este sa ne cerem iertare la timp, sa nu reactionam cu rautate. Atat cat putem. In rest tare amuzant mesajul tau.