| AnaisAnais15 a întrebat:

Cum vi se pare ca iubitul vostru sa ii scrie-i fostei la multi ani(pe care a vrut sa o ceara acum 5 ani)?
E impreuna cu mine de un an, zice ca ma iubeste, dar simt ca inca se gandeste la ea, ca si fosta sa i-a scris la 12 noaptea mesaj de la multi ani! I-am raspuns eu la acel mesaj si apoi i-a mai scris ea ceva, dar el a sters mesajele pana sa verific eu si acum habar nu am ce naiba au vorbit, imi fac fel si fel de ganduri, desi sta non stop cu mine, tot sunt in dubiicrying(

12 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Ce dacă ar trăi și aia ani mulți... Are și ea dreptul la viață lungă.

| Frank51 a răspuns:

Mi se pare un gest drăguț din partea lui, dacă au rămas în relații bune.

| AnaisAnais15 explică (pentru Frank51):

Mie mi se pare ca cauta bagare de seama

| Frank51 a răspuns (pentru AnaisAnais15):

Da, dar asta nu înseamnă nimic.

| Sistemulxxl a răspuns:

Este frumos ca pastreaza legatura. Poti cere sa o cunosti, sa fiti prietene ca amandoua l-ati cunoscut pe acel domn.

| Smmo a răspuns:

Mi se pare frumos ca inca isi mai vorbesc. Nu mi se pare ok ca tu sa ii intri lui pe telefon si sa ii citesti mesajele. Cred ca nici lui nu i se pare. Relaxeaza-te si bucura-te de relatie, nu mai sta stresata. E cu tine, nu cu ea.

Răspuns utilizator avertizat
| Iulianaiuli78 a răspuns:

Nu poți spune ca așa ceva e normal.

| Believe9 a răspuns:

Bună! Sincer mie mi se pare ca cei doi mai au sentimente unul fata de celalalt. Cel mai bine ar fi sa vorbesti cu el. Daca a sters mesajele e clar ca s-a simtit vinovat pentru ce a vorbit, iar fostii nu pot ramane prietenii, aia inseamna ca acolo mai sunt sentimente. Eu doar mi-am spus parerea, dar cel mai bine e sa faci ceea ce iti spune inima.

| ArnoldVaida a răspuns:

Dacă nu ai încredere în el lasă-l dacă ai încredere un mesaj nu înseamnă nimic pote ești prea gelosa.