| BlueViP a întrebat:

Deci, iubitul meu a intrat pe mes dupa foarte mult timp si a vorbit pe mess cu fratele fostei lui prietene despre jocuri si el i-a spus de mine ca sunt frumoasa. Apoi vorbesc ei ce vorbesc si iubitul meu imi zice: "ai sa-i dam web ca poate e sora-sa pe langa el sa-i facem in ciuda". M-am simtit foarte prost, desi el nu a mai avut cu ea nici un contact, doar a sunat ea o data pe numarul tatalui lui care a fost a lui si tatal lui i-a spus ca e plecat la logodnica(la mine, cum spuneam parintii lui tim mult la mine). Ok, nu i-am zis nimic doar l-am intrebat de ce sa-i faci ei in ciuda iti mai pasa de ea? Mi-a raspuns ca nu, ca ea era oricum in Plecata din oras de tot. Am tacut, el a intrat pe messul lui si s-a luat in gura cu un prieten de al meu si i-a dat igg si dp id-ul lui si dp al meu. De aici a inceput cearta. Cu ce scop ii da lui igg cand el vb de fosta in fata mea? Apoi a inceput cearta ca eu am o relatie cu ala si noi nu am vb decat pe net, ca tin la elm ca sa raman cu el. Dupa ca sa-l calmez tot eu m-am dus la el si era tot nervos. Am inceput sa plang si abia atunci cu chiu cu vai a reusit si el sa ma consoleze. A doua zi l-am pus sa ii dea igg baiatului ala. A acceptat fara comentarii si nu a mai vorbit cu el. La telefon nu vorbeste decat cu fratii, parintii si 1-2 prieteni. Seara se duce direct acasa, mananca si se pune sa doarma. Fosta l-a inselat si i-a spus ceva ce nu l-a jignit dar care l-a facut sa o priveasca cu alti ochi in sensul rau. El zice ca nu o suporta nici frateso si ca nu a mai iubit pe nimeni cum ma iubeste pe mine si imi dovedeste prin multe fapte. A renuntat la k1 si la iesrile de seara pentru mine. Dar eu tot imi fac griji ca inca o iubeste sau se gandeste la fosta... A fost singura data cand m-a pus pe ganduri si a facut-o acum ceva timp. Nu a mai pomenit-o dupa. Inainte mi-a zis de ea ca eu sunt speciala si ca nu stie cum a pierdut atata timp din viata cu panarame ca ea. Am motiv de ingrijorare? Se mai gandeste la fosta ca la o iubita? Oare ii e dor de ea? Daca il intreb el zice ca nu si ca nu a iubit pe nimeni cum ma iubeste pe mine. S-a si schimbat dupa cum am vrut eu si pentru mine.

Răspuns Câştigător
| MissJJ a răspuns:

Neah,nu cred ca ii mai pasa de ea, ci de tine.Altfel nu se schimba, nu renunta la unele lucruri pentru tine.Astea sunt copilarii cu ignore, mess, web.

3 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Ai incredere si va fi Bine :*!

| Spintecatorul27 a răspuns:

Buna, nu stiu daca esti online, nu stiu cand intrii dar te rog ajuta-ma, raspunde-mi la intrbarea mea cu fenomene

| PewDiePieWWE12334 a răspuns:

ATUNCI TERMINO! daca s-a schimbat pentru tine ceea ce e ...rar...la baieti, atunci ai putina incredere. pur si simplu ii negi increderea acum! el are incredere in tine iar tu ar trebui sa nu mai fii asa preocupata si sa-l iubesti si sa ai incredere.n el cum trebuie. nu vezi ca daca esti asa paranoica panarama aia o sa-ti distruga viata indirect si chiar sai fara sa vrea!? Te iubeste Ai incredere in el!