| florynstefan1 a întrebat:

Dacă o fată are următoarele reacții ar putea însemna că mă place chiar dacă face pe indiferenta și chiar dacă mi-a zis că nu mă place? De exemplu, de câteva ori am surprins-o că mă privea și când am surprins-o și a schimbat imediat privirea și s-a înroșit de tot, bine de ce sa mint și eu am făcut la fel și menționez că amândoi suntem niște persoane timide! Au mai fost niște ocazii în care cred că a vrut să fie mai aproape de mine eu eram la geamuri vorbeam cu un prieten și mai erau niște fete și ea imediat s-a apropiat la o distanță de 1 metru, și tot așa am surprins-o că mă mai privea uneori! Bine a fost un moment în care m-a rănit să zicem așa respingându-mi trandafirul pe care am vrut să îl ofer dar l-am luat până la urmă de la un așa zis prieten dar a avut un motiv pentru care a reacționat așa au aflat și niște descreierați de colegi care ne disperă pe toți și na să nubdea de bănuit că ar putea fi ceva cu între noi cred că asta ar fi putut fi motivul! Va mulțumesc, și dacă sunt persoane care mai știu ce pot trăda o fată că place un băiat îl rog să îmi de-a mesaj și poate să mai îmi dea și aici indicii așa aș putea face o comparație între ceea ce ați spus și între comportamentul pe care îl are! Iar dacă cineva are mai multe de povestit putem face asta pe Whatsapp îmi lasă tot așa mesaj și eu îi dau numărul!

12 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu cred ca te place dar ce naiba de fata e asta de nici o floare nu e in stare sa accepte. Zici ca o mancai cu trandafirul ala.

Răspuns utilizator avertizat
| Adry05 a răspuns (pentru florynstefan1):

Spune-i maine ca azi or mai sta, ori nu mai sta.

Răspuns utilizator avertizat
| Adry05 a răspuns (pentru florynstefan1):

Doamne sterge aplicatia aia si nu mai folosi in veci ceva luat de pe net, nu exista nimic mai penibil. Daca vrei sa-i spui ceva dragut, fa-o tu, cu tusa ta personala nu-i lua tampenii de pe net. Ma mir ca mai vorbeste cu tine laughing) Nici n-ar trebui sa-i zici chestii din astea din moment ce nici nu sunteti impreuna.

| anonim_4396 a răspuns (pentru florynstefan1):

Ma, daca ti-a si spus-o pe direct, ce dracului mai vrei?

Răspuns utilizator avertizat
| OoBunnyoO a răspuns:

Probabil ca te place, insa ii este rusine dintr-un motiv sau altul sa recunoasca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e timida si tu la fel nu stiu ce relatie va iesi, dar in fine.O fata timida n-o sa-ti zica ca te place. Faptul ca se uita la tine pe furis poate insemna insa asta...si e posibil sa se fi intimidat cand i-ai dat trandafirul Incearca sa vb cu ea ij privat, poate asa iti va spune ce simte

Răspuns utilizator avertizat
| PepsiGirl a răspuns:

Eu zic ca are un fel de sentimente pentru tine dar dacă e timida nu o sa le arate. Dacă are alte semene gen:
- vorbiți și se uita lung in ochii tai
-vrea sa fie in preajma ta
-când sunteți într-un grup mai mare vrea sa intre in voRba cu tine

| Aedin a răspuns:

Cred ca da prietene