| florynstefan1 a întrebat:

Ce poate însemna faptul că dacă surprinzi o fată în timp ce te privește (o privire fixă și lungă) și în cazul în care o surprinzi în fapt și ea își schimbă imediat privirea și se înroșește (sau așa cred)Asta nu am mai văzut dacăs-a înroșit sau nu laughing ar putea fi semn că îl place pe respectivul chiar dacă i-ar spus că nu îl place?

10 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Vreawinking the D si nu o sa recunoasca.

Răspuns utilizator avertizat
| Crackman a răspuns (pentru florynstefan1):

Pff da mai este interesata doar c nu prefera sa faca prima manevra.

Răspuns utilizator avertizat
| FoxyM a răspuns:

Salutare! De obicei inseamna ca acea persoana se simte atrasă de cealalta persoana, chiar daca aceasta nu recunoaște.

| WhatABeautifulDay a răspuns:

Poate era doar plictisita si se uita la tine, motivul pentru care si-a schimbat privirea este faptul ca in subconstient creierul tau percepe holbatul ca o amenintare asa ca instinctiv si-a mutat privirea. Deci nu au legatura una cu alta, te uiti la prea multe telenovele.

| Ciclovan_Darian_1994 a răspuns:

Nu multe fete ar spune in fata unui baiat ca il place, nu intr-un loc in care sunt multe persoane in orice caz. Fata aceea cauta atentia "respectivului".Nu este neaparat sa-l placa, dar poate il gaseste interesant. Spune-i "prietenului tau" ca daca si el o gaseste oarecum interesanta, ar trebui sa intre in vorba cu ea, mai departe lucrurile merg de la sine.Bafta

| Crissmatew a răspuns:

Da. Crezi că o fată o să recunoască că te place? nu va avea prea mult curaj, în schimb va ţine în ea asta. Da îl place doar că nu vrea să spună.

Răspuns utilizator avertizat
| Crackman a răspuns (pentru florynstefan1):

Dar era logic ca tu estihee hee Nu se schimba nimic.