| MaimutikFrumusik a întrebat:

Daca prietenul meu se joacă "sticluța" pe pupat pe obraz, iar el a fost pupat de alte fete si el la rândul lui a pupat alte fete, înseamnă ca ma inseala? A zis ca a fost doar pentru joc, ca nu înseamnă nimic. Ce sa cred? Am nevoie de sfaturi. Mulțumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| alexboss2020 a răspuns:

E doar un joc

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si maica sa il pupa pe obraz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un iubit serios care te respecta si este pentru tine, nu se pupa cu alte fete nici din greseala macar. Daca tu il crezi, e treaba ta.Maine-poimaine o sa vrea sa joace si alte jocuri din astea aiurite si o sa iti zica la fel ca a fost doar un joc.Normal ca te inseala, ori il vrei sa te pupe doar pe tine, ori il lasi sa se pupe cu cine vrea? Ce relatie e asta cand el se intinde si cu altele?