| Lory_2207 a întrebat:

Daca te trateaza persoana iubita cu indiferenta ce poti face sa se schimbe?happy

Răspuns Câştigător
| didi12 a răspuns:

Un singur lucru, si acela ar fi sa vorbesti cu acea persoana.Nu stiu care e problema,insa ar trebui sa-i spui ca pe tine te afecteaza indiferenta sa. Daca dadeai mai multe detalii,poate si raspunsul meu era mai complet.V-ati certat? Daca da, asteapta pana se limpezesc apele si la fel, vorbeste.Cred ca e unica solutie.Cu bine :*

12 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Nimic, trebuie sa schimbi persoana iubita.

| lplostonyou a răspuns:

Scuze ca zic asta,dar daca persoana care te iubeste te trateaza cu indiferenta,ori nu te iubeste,ori te iubeste dar numai putin asa,daca iubesti pe cineva atunci esti tandru,gingas, atent la fiecare gest al partenerului/partenerei si nu esti indiferent, delasator.

| fuckThisLife a răspuns:

Nimic

| Diiana232997 a răspuns:

SEBASTIANDER a trata pe cineva cu indiferenta nu inseamna a fi suparat pe cineva.
Mie, cand mie indiferent cineva pur si simplu nu-mi pasa de aceea persoana. nu pentru ca mi-ar fi facut ceva si sa am motiv de suparare
In cazul tau Lory, nu stiu thinking
Baga-te tu in seama cu el laughing

| Alexutza6755 a răspuns:

Incearca sa-l faci gelos. Daca chiar te place cu adevarat, va reactiona.

| SEBASTIANDER a răspuns:

Il intrebi dc e suparat pe tine si apoi incerc isa fii pe placul lui!

| UNomBATRAN a răspuns:

O tratezi la fel(daca poti bineinteles)

| sunshine_1588 a răspuns:

O tratezi la fel thinking

| Florindfhgf a răspuns:

Afla ce lucruri ii plac sau ce ii place sa faca si incearca sa faci acele lucruri poate merge happy

| Lory_2207 explică:

Didi12 happy nu ne-am certathappy dar nu stiu cateodata e asa indiferent cu minesad

| georgianna_8314 a răspuns:

Pai daca el nu te iubeste pe tine. nu ai ce sa ii faci.
Dragoste cu forta NU se poate happy!

| flory_4457 a răspuns:

As tratao si eu la fel daca s-ar intimpla