mira
| mira a întrebat:

De ce a fost aprobat raspunsul lui Harciog in care numeste "javra sadea" o persoana anonima care spune ca vrea sa devina director de creatie. Daca era un copil de de 11ani care a auzit si el ca exista o astfel de functie? Mira

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Adminii nu au timp sa verifice cine pe cine a jignit, iar daca userii au vechime pe site, se aproba automat. Daca tu ai sesizat asta, Raluca ar aprecia sa-i raportezi ei si in cel mai scurt timp va sterge acel raspuns.

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Scrie-i un mesaj ralucai in care ii dai si linkul la acea intrebare. Eu asa fac si ea are un foarte bun discernamant si ia mai mereu decizia cea mai buna.

cami
| cami a răspuns:

Uite ca exista oameni...care vor sa iasa un pic in evidenta prin asa ceva...ai dreptate, poate un pusti care a auzit de functia asta, isi doreste sa fie director de creatie.Raspunsurile sunt automat aprobate.

Janina
| Janina a răspuns:

Asta cu sadea parca era si intr-o fubula laughing

| anonim a răspuns:

Se intampla, insa cel mai bine este sa raportezi raspunsul, si se rezolva.

| xtreme a răspuns:

Parca nu trebuia folosit un limbaj vulgar in raspunsuri.sunt de acord cu tine, mira. Uneori nu accepta alte raspunsuri care nu li se par "interesante" dar accepta lucruri care sunt totusi needucative ca sa zicem asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multi nevrednici sunt in lumea asta...Nu e un gest prea frumos... dar am observat ca unii au placerea de a jigni in loc de a folosi cuvinte inteligente ca raspuns contrar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si totusi e un adevar pe care il sustin indiferent de urmari.Si unde e vulgaritatea? probabil in mintea voastra pentru. ca ati asociat cuvintul javra altei specii dar eu nu m-am referit decit la un ciine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ptr Brigaela; Ptr ce sa dau ex.cind nu ma simt vinovat? Cine e mai vulgar eu pentru c-am vrut sa insemne "ciine"sau astia care se gindesc la ce cred eu ca se gindesc?