| Clarisa_9212 a întrebat:

Ati mai vazut copil de 11ani care sa vrea sa faca sex? Eu da, pe colegele de la scoala adica... unele. Ce cradeti despre asta?

14 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Pai,daca la 11 ani vor sa faca sex, la 18 ce vor mai face? S-au saturat de papusi si se joaca de-a oamenii mari, se vor nenoroci pe viata si la 20 de ani vor fi batrane si consumate, ca femeile de 40 de ani...Sa faci sex la varsta asta,am mai spus-o de atatea ori, e ca si cum ai manca o cireasa verde, un pepene necopt... Tine-te departe de compania lor si traieste-ti varsta ta frumoasa.Fiecare lucru la timpul lui, sa nu uiti asta si tu vei fi cea castigata.Nu te grabi sa cresti, nu-ti imgina ca sa fii "mare" e o afacere asa de buna!

| AndaWest a răspuns:

Poate cred ca e ceva de mancare, in ziua de azi numai despre asta se vb

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Curve de mici.
nici nu stiu ce inseamna sexul si deja vor jap japlaughing

| niki a răspuns:

Oare copiii din ziua de azi,au uitat de papusi? de jocuri? se nasc direct cu gandu la huta huta? se pare ca acum in loc sa le aduca mos craciun papusi barbi,trebuie sa le aduca vibratoare si filme porno! au toate o limita, ce dzeu! cand auzi chestii de astea, iti dispare dorinta de a avea copii! e grav!

| SpecialGirl a răspuns:

Am mai vazut fete chiar si mai mici care isi doresc lucrul acesta.Mi se pare o prostie, au timp sa faca lucrul acesta si peste cativa ani in fond daca isi incep viata sexuala de pe acum si-ar face singure rau. Peste 2-3 ani vor invata mai multe lucruri despre sex.Ce pot sa spun, educatia proasta si acum ne-am modernizat au ajuns aia mici pana in 13 ani sa se uite la filme porno.

| deea89 a răspuns:

Parerea mea? nu au ce face fete alea.chiar nu gandesc.cum sa faci sex de la 11 ani? cine te-a crescut si cum? doamne fereste cum au ajuns copii din ziua de azi straight face

| Nobodyy a răspuns:

Cred ca au vrut sa iasa in evidenta iar aceasta a fost singura lor cale.La varsta lor sunt foarte naive si au gasit probabil niste baieti care au stiut asta si au profitat. Oricum si-au distrus toata copilaria.Nu face si tu asta.Te asigur ca vei regreta.~Yoni.

| briana a răspuns:

Pai li sau urcat hormoneii la cap si nu mai gandesc. Daca vor sa faca sex de la varsta asta vor ajunge niste pipite pentru ca nu stiu cum sa se poarte cu baetii sh o sa le ia cu zaharelu astfel toti vor profita de ele sh atat.

| Maya_8602 a răspuns:

Buna,pai cred ca, generatia voastra este foarte dezvoltata mintal.
Nu ar trebui sa va ganditi la sex de la varsta asta.sunt de acord sa stiti ce inseamna.dar nu sa il si practicati de la o varsta foarte mica, la 11 ani puteti face multe.dar NU sex.
PS: Nu te lua dupa ele.
Pa :*

| ZEU93 a răspuns:

O parere foarte proasta, centura le asteapta

| Gabriela0206 a răspuns:

Buna!
Fiecare isi poate incepe viata sexuala cand considera ca este pregatit din punct de vedere moral cat si fizic. Faptul ca incep de la 11 ani le-ar putea incetini cresterea pentru ca la varsta asta se produc cele mai multe transformari. Dar daca ele considera ca sunt suficient de responsabile sa isi asume anumite riscuri, este doar alegerea lor! happy

| smile21 a răspuns:

De aveam copil pe una dintre alea luam un fier fierbine si il bagam laughing si sa nu mai isi doreasca sa faca sex straight face de la 11 pfff la 18 ani o sa fie vai de capu lor!

| Assassin_3792 a răspuns:

Si eu am vazut, am in clasa toate c... pamantului. Vorbesc in ore despre sex lol. Eu raman uimit! Nu am o parere prea buna, nu, nu, deloc!

| Aliosha a răspuns:

Un singur lucru ...educatie proasta!