| anonim_4396 a întrebat:

De ce baietii/barbatii nu se multumesc cu o iubita si simt nevoia sa o insele? astept raspunsuri de la cei in cauza, chiar sunt curioasa:-) vreau raspunsuri serioase...

Răspuns Câştigător
| lo a răspuns:

Partea masculina ca cea feminina,inseala cateodata din motive diverse, precum:
-unii spun ca partenera/ul nu ii da ceea ce-i cere, sau pur si simplu nu vorbesc despre acele necesitati, din rusine, respect, etc.de aici apare lipsa comunicarii.
-se simt atrasi de alte persoane
-altii cred ca inseland isi imbunatatesc relatiia stabila.
-unii pur si simplu nu se simt comod sa mentina o relatie cu o singura persoana.
Orice ar fi si oricum infidelitatea este o lipsa de respect fata de persoana cu care mentii o relatie. Daca nu te simti capabil sa ai doar o relatie nu te compromite pentru ca poti face mult rau si poti provoca multa durere.Iar cei care sunt infideli pot sa isi faca singuri rau si pot pierde respectul celor din jur!

4 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Exact asta ma intrebam si eu la fete.De ce fetele nu se multumesc doar cu un baiat?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai fat*a*h! Dumnezeu le-a dat femeilor 2 ovule pe luna... tu crezi ca le-a dat degeaba barbatilor 1 milion de spermatozoizi pe luna?

| NemNUZ a răspuns:

Tot timpul esti tentat sa testezi,, lucruri,, noi (cel putin la mine) big grin

| CreangaVerde a răspuns:

Din punctul meu de vedere un baiat, e interesat de o fata, atat timp cat nu o pot ''atinge'', odata ce pot face asta se plictisesc si trec mai departe. La mine asa se intampla.La fel si pentru fete/femei happy