| szmotovio a întrebat:

De ce un barbat de 30 ani atunci cand ne intalnim evita sa am salute, trece ep celalalt trotuar sau in cel mai bun caz, daca ne intalnim fata in fata ma sa saluta dar nu se uita in ochii mei? suntem vecini si la un moment dat le-a zis parintilor lui ca ma place.eu am 22 d ani.sa fie timiditate? ca.ma gandesc asa. daca iti place o persoana.nu incerci sa intri in vorba cu ea?

Răspuns Câştigător
| myhay144 a răspuns:

Da n-are ce altceva sa fie, e timid si poate crede ca n-are sanse la tine, mai dai u impulsuri laughing

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Acel barbat sesizeaza ca tu esti prea mica pentru el si e inteligent, nu vrea sa iti strice tineretea are si el treburile lui de facut si nu il intereseaza ceva cu tine.

| Honeybunny a răspuns:

Daca un barbat de 30 de ani e single si le'a spus tocmai parintilor lui ca te place dar totusi te evita in halul acesta inseamna ca are o problemahappy

| ταξιδιώτης a răspuns:

E timid, daca preiei initiativa de a vorbi cu el ii trece.

| AlxMro a răspuns:

Pot fi mai multe motive pentru care te evita : parinti lui nu sunt de acord ( dar nu prea cred) sau poate el este bolnav de vreo boala care se transmite - in cel mai rau caz. Dar poate pur si simplu este timid big grin