| szmotovio a întrebat:

De ce un barbat de 30 ani atunci cand ne intalnim ma sa saluta dar nu se uita in ochii mei? suntem vecini si la un moment dat le-a zis parintilor lui ca ma place.eu am 22 d ani.sa fie timiditate? ca.ma gandesc asa Şdaca iti place o persoana.nu incerci sa intri in vorba cu ea?

4 răspunsuri:
| tyana a răspuns:

Probabil timiditatea il impiedica sa faca primul pas. happy Data viitoare cand va intalniti dupa ce te saluta, intreaba-l ce mai face. Poate spargi tu gheata.

| eagleeye a răspuns:

Ana barbatii nesiguri pe ei fac asta! el poate te place insa in viata sentimente fara actiuni sunt egale cu zero! intelegi? iubesti o persoana dar nu faci nimic pentru ea ...cum suna? iar la 30 de ani pfiu...ar tebui sa fie mai altfel! asa cred eu care am aproape 29!

| Dudă a răspuns:

Aaa. Nu ştiu. Îmi pare rău, dacă era de 31 te ajutam. Sorry...

| CatalinCata a răspuns:

Da de ce o fata de 22 de ani, daca ii place un barbat de 30, nu intra in vorba cu el? poate el e ceva mai timid, tu astepti sa faca el totul?