| Anonimusanonimus001 a întrebat:

Deci, e o colega in clasa la mine pe care o plac si nu stiu cum sa o abordez ce fac? sad FUNDA

7 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Nu te baga pe colega din clasa cu tine, nu-i o idee buna, oricat ti-ar place de ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invit-o la un suc si spune-i happy funda?

| BubbleWhitee a răspuns:

Bag-o in seama, intreab-o ce lucruri ii plac, afla-i preferintele.Invit-o pe afara sau pur si simplu discuta deschis cu ea, daca nu esti timid.Cel mai bine ar fi sa va imprieteniti intai.

| IoanaSorina a răspuns:

Apropiete de ea! Vorbiti, iesiti in oras! happy Fa-i un cadou de Craciun sau de ziua ei, dar trebuie sa stii si ce-i place >big grin

| e36 a răspuns:

Deci, dacă vii cu d'astea pe TPU, înseamnă că nu prea ştii să te porţi cu fetele. Te străduieşti prea mult. Te dai la ea, te duci cu ea acasă, îi iei o ciocolată, ii faci pe plac. Îi mai spui câteodată ''Ţi-a mai spus cineva cât eşti de drăguţă? ''. Totul vine de la sine. Dacă nu vine, ai belit-o.

| e36 a răspuns:

Şi apropo. Nu e bine să te cuplezi cu colegele tale. Când vă despărţiţi, să vezi tu.

| Tedddyy a răspuns:

Păi, dăi 'senzaţia ' că o placi şi după îi spui. Dacă ea nu te place înseamnă că nu a fost să fie.