| DimitrencoAndrei a întrebat:

Buna, TPU, am 12 ani si plac o fata din clasa mea dar nu stiu cum sa o abordez si ce as putea sa le zic prietenilor deoarece daca ar afla si-ar bate joc de mine.

Răspuns Câştigător
| a2n2a a răspuns:

N-ai de ce sa-ti fie frica, daca prietenii tai rad de tine nu sunt prieteni.Baga-te in seama cu ea si încearcă sa o abordezi subtil. Daca vezi ca nu merge, las-o sau puteti fi prieteni

1 răspuns:
| Viorel703 a răspuns:

Bagă-te in vorba cu ea. Afla ce ii place. Dacă aveți ceva în comun, vorbește mai mult despre acel lucru. Spune glume și fi confident. Baftă