| LolaMona a întrebat:

Deci e o persoana fooarte ciudata,e baiat ma rog, si-a aratat interesul fata de mine adica statea mereu lamga mine ma baga numai pe mine in seama. Dar cand sunt colegii in clasa se poarta distant,cand suntem singuri e mai deschis. Acum dupa vacanta a devenit ciudat rau, e agresiv si cam distant, parca cand ma uit la el, se vede nervozitatea in ochii lui si le exprima fizic, adica merge de colo colo, si parca nu isi gaseste locul. Parca m-ar ignora, si stie ca sunt disperata dupa el, dar parca se joaca cu mine. Nu stiu.

6 răspunsuri:
| GrigoreVarlam a răspuns:

Fa tu primul pas, daca el e mai tantalau. Cu siguranta te place, dar nu stie cum sa actioneze. laughing

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

E mai timid. Ia-l de mana si spune-i ca-l placi si gata.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Eu cred ca-i place de tine.

| Inceputul a răspuns:

Te place si tu il placi din cate spui, e ok, nu iti fa griji pentru ca vrea sa vorbeasca cu tine dar nu stie cum. Cred ca acum te cam place si el(dupa vacanta) si ii este un pic rusine. Vorbeste cu el dar nu il lua din prima cu,, ma placi?,, ci intreaba-l daca este ok si dupa vezi ce mai zice si el. Cred ca o sa fie binehappy doar ca trebuie sa faci tu acum,, primul pas,, si el il va face pe,, al doilea,, si poate, cine stie, ce se va intampla?happy succes

| LolaMona explică (pentru Inceputul):

Problema e, e mai mare ca mine, mult mai mare

| LTGA a răspuns:

Ii placi, dar vrea sa converseze cu tine, dar nu vrea ca ceilalti sa vada, e timid cand e in preajma prietenilor!