| sandruta a întrebat:

Din 1001 de nopti Onur este casatorit in realitate cu Sehrazat?

9 răspunsuri:
| pisioi a răspuns:

Da.si ajteapta un copil:X si mi se pare ca si bennu e cu keremwinkingnu stiu daca e sigur dar cel mai sigur stiu ca sehrazat e sigur casatorita cu onur

| FeFy` a răspuns:

Da

| Larisa_7991 a răspuns:

hee hee. Acum un an si ceva s-au indragostit unul de altul pe platourile de filmare pentru 1001de nopti. Halit Ergenc(Onur) a anulat nunta cu fata cu care urma sa se casatoreasca si dupa un tipm s-a casatorit cu Bergüzar Korel (Sehrazat). ce frumos:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! ca eu am vazut ca o divortat de sotia lui pentru a se casatorii cu aia care o joaca pe sehrazat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inca nu-s casatoriti dar sun impreuna dar bennu cu kerem nu sunt

| EnnY a răspuns:

Da pentru ca onur a divortat de nevasta sa pentru ca s-a indragostit la filmari de sehrazat

imi dai vot? http://www.zuum.ro/pagina.php?id=1029

| Alee_9909 a răspuns:

Da... cel putin asa stiam

| madw_6466 a răspuns:

Hey, Sandra, Halit Ergenc (Onur) s-a casatorit cu Berguzar Korel ( Sehrazat) anul trecut pe 7 august daca mai tin bine minte si au si un baietel impreuna. Sper ca am putut sa iti fiu de ajutor

| witzitt a răspuns:

Nu