| nechiforboss a întrebat:

Care este/sunt personajul/personajele preferate din urmatoarele seriale:a) Meryem Uzerli (sultana Hurrem-Suleyman Magnificul); B.Tim Roth(dr. Cal Lightman-Lie to me-Psihologia minciunii); C)Cote de Pablo(Ziva David-Ncis Ancheta militara); D)Berguzar Korel(Sehrazat Evliyaoglu-1001 de nopti); E)Halit Ergenç(Suleyman+Onur Aksal-1001 de nopti); F)Hatice Sendil+ Erkan Petekkaya(Dila); G)Hugh Laurie(
Dr. Gregory House); h)Lena Headey(Cersei Lannister); i)Emilia Clarke(Daenerys Targaryen); j)Peter Dinklage(Tyrion Lannister).

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hurrem - Meryem Uzerly
Sehrezat- Bergurzar Korel
Restul nu stiu cine sunt laughing

| PrecizeEveR a răspuns:

A) d) e) f)

| Nicoleta4000 a răspuns:

De ar afla Stefan cel Mare ca va uitati la seriale Turcesti big grin

| AlynushAly a răspuns:

A); d); i)