| MyNameIsBenY a întrebat:

Dragă TPU am o problemă de 1 an jumate îmi place de o fată și nu știu ce să discut cu ea ce să o întreb. Niște sugestii (dau fundă)

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa-ti gasesti o alta fata sau o alta ocupatie, nu de alta da' daca nu esti sigur in ceea ce spui, iti pierzi timpul degeaba.

| gmxromania78 a răspuns:

Iti dau niste pasi, la altii merge:
1.Intreab-o ce mai face...;
2. Daca nu intrii in discutie cu ea nu v-a stii ca o placi;
3.Invit-o undeva, sau plimbati-va;
4. Tine-o de mana cand veti iesi la o plimbare, isi va da seama ce vrei tu de fapt;
5. Daca intalnirile vor fi mult mai multe atunci deja v-a trebuii sa ii spui ce simti;
6. Love!
Cam asa ar trebui sa faci, urmeaza-mi pasii, o sa functioneze, acum depinde, daca te v-a place si ea. Incearca sa-i spui glume, sa fii in vorba cu ea mereu.
Succes!

| Lolităăăă a răspuns:

Pai incearca sa intri in vorba cu ea, sa o faci sa rada( asta e cel mai important) si apoi sa bati apropouri. Adica sa ii spui ceva de genul ca daca are nevoie de ajutor pate conta oricand pe tine(increderea este si ea importanta), sau chestii din astea. Apoi poti sa iesi cu ea si cu mai multi prieteni in parc(sau oriunde big grin)iar cu timpul sa iesiti numai voi doi sau cand sunteti si cu alti prieteni sa va retrageti impreuna si sa vorbiti(intr-o relatie comunicarea este necesara). Mult succes! kiss

| ஐفيDeeaفيஐ a răspuns:

Pai sunteti colegi ceva? Daca va intalniti in fiecare zi ea vorbeste cu tine? Poate si ea te place, mai bine spune-i ce simti si dupa invit-o la un suc si roag-o sa iti dea o sansa. Mai mult nu stiu stiu doar cum m-a cucerit logodnicul meu pe mine si sa stii ca ideea asta a mers. Funda?

| Claudya1999 a răspuns:

Eu zic mai de graba sa o intrebi niceodata nu ai sa stii ce gandeste o fata si poti fii uimit de raspuns happy sper ca te-am ajutat...e bun sa ii dai mereu atentie si sa o ajuti cand are nevoie happy