| excelezlabani a întrebat:

Dupa cum stiti vine craciunul. ce cadou sa-i fac prietenei mele? mentionez ca are 22 de ani.

9 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Eu va recomand fiind in preajma Craciunului o icoana! Si ii spuneti ca asa va avea cineva grija de ei in lipsa voastra! nu merge?

| kittyshor a răspuns:

Eu am 21 big grin sunt fata.am si eu prieten.m-am batut si eu de problema asta.hai sa ne ajutam reciproc.pentru ca nici eu nu stiu ce sa-i iau prietenului meu big grin facem asa?

| excelezlabani explică (pentru kittyshor):

Hai sa incercam, da-mi o idee ceva.

| excelezlabani explică (pentru kittyshor):

Incercam daca vrei, da-mi o idee ceva.

| DeeaMarry a răspuns:

Cumpara-i un ursulet dinacela foarte mare. Sunt sigura ca va fi foarte incantata happy

| Raluka111 a răspuns:

Poi... Eu cred ca poti sa'i cumperi bijuterii ( Fetele iubesc bijuteriile ) poti sa'i cumperi cosmetice, diferite obiecte vestimentare, ii poti lua ursuletii din plus sau obiecte pentru bucatarie sau casa sunt tot felul de cadouri pe care ii le poti dariu unei fete.
Sperca te'am ajutat! Funditha?big grin

| excelezlabani explică (pentru Raluka111):

Cautam un raspuns ceva mai concret. Asta stiu si eu. Dar nu ma pot decide ce sa-i cumpar.

| Raluka111 a răspuns (pentru Raluka111):

Eu cred ca ar trebui sa'i cumperi bijuterii

| Raluka111 a răspuns:

Poi... Eu cred ca poti sa'i cumperi bijuterii ( Fetele iubesc bijuteriile ) poti sa'i cumperi cosmetice, diferite obiecte vestimentare, ii poti lua ursuletii din plus sau obiecte pentru bucatarie sau casa sunt tot felul de cadouri pe care ii le poti darui unei fete.
Sperca te'am ajutat! Funditha?big grin