| VersusApple a întrebat:

Vine Craciunul, si vreau sa-i iau prietenei mele un cadou. Dar nu stiu ce. Ma puteti ajuta? Are 14 ani.

3 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Deja ai prietena? atunci ia o prajitura

| Fantoma01 a răspuns:

14 ani... Pai ce-i place lui cel mai mult? stai cu ea mai mult si alfa ce i place si ce nu-i place asa o sa stii ex de cadouri: Carti(de romana, Mate)Sau genul mai sportiv o minge papuci cize de sport recomandat pentru iarna sau sa aflihappy Funda?

| VersusApple explică (pentru Fantoma01):

E fata. waiting Eu is baiat. Am zis prietenei, nu prietenului!