| GabrielaCriss a întrebat:

E normal ca tatal tau sa se poarte rece cu mine doar findca seman cu mama?

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca nu-i ti parte se pune morocanos si de aia e asa, parintii vor sa traga ori unul ori altul de copil sa pastreze secrete si sa dea informatii in legatura cu ce face mama la ora x sau cand a venit acasa tati de ce a facut aia, etc. Asa sant familiile.

| darrio2007 a răspuns:

Tatal meu sa se poarte urat cu tine? Nici nu te cunoaste.Glumesc.Scrie mai atent.

| neutrino a răspuns:

Tatal meu cred ca nu o cunoaste pe mama ta.

| GabrielaCriss explică (pentru neutrino):

La ce te-ai referit cand ai spus,, Tatal meu cred ca nu o cunoaste pe mama ta"?

| sofisis a răspuns:

Parintii tai sunt despartiti?

| Dariusuu a răspuns:

Normal că nu-i normal să se porte aşa.

Crezi că te iubeşte?

| Felys a răspuns:

Asta e o aiureala, copii au trasaturi de la ambii parinti, uneori si de la bunici, sigur pot semana mai mult cu unul din parinti dar bagajul genetic este al amandourora si nu ar trebui sa avem nici unul pretentia ca propriul copil sa fie copia fidela doar unuia din parinti

| PedoBarbie a răspuns:

Dacă nu semeni cu el, poate semeni cu vecinu'.

| CristiB93 a răspuns:

Nu, nu e normal, dar nu inteleg, daca tatal tau ar iubi-o pe mama ta si ar placea-o, nu ar trebui sa te placa si pe tine fiindca semeni cu ea?

| 116111 TelefonulCopilului a răspuns:

Buna, Gabriela,

Hai sa stam de vorba. Vrem sa te ajutam sa-ti fie mai bine.
Asociatia Telefonul Copilului poate fi partenerul tau de discutii sau poate fi prietenul tau atunci cand te confrunti cu o problema. Confidentialitatea este cuvantul cheie in relatia ta cu serviciul Telefonul Copilului, oferit de organizatia noastra.
Apelul catre 116 111 este gratuit din retelele Romtelecom si Cosmote, de luni pana duminica, in intervalul orar 08.00 – 00.00. Mai multe poti afla si la: http://www.telefonulcopilului.ro/intrebari-frecvente
Pentru ca problemele cu care te confrunti reprezinta subiecte delicate si te-ai putea simti in largul tau mai degraba in mediul online, te indrumam sa ne transmiti mesajul tau la telefonulcopilului@telefonulcopilului.ro

Asteptam sa te ajutam!

| AndyLavy a răspuns:

Nu. dar nu poti impune cuiva cum sa se poarte cu tine. daca e idiot, lasa-l in prostia lui. Si cred ca ai vrut sa spui "tatal meu"

| zaratu a răspuns:

Nu ca nu are de ce

| Cristi_Hordila_1991 a răspuns:

Arata-i ca il iubesti nu arata ca iti pasa de acest aspect

| SimiiiSimona a răspuns:

E de modă mai veche. Încearcă să vorbești cu el.

| anutza3000 a răspuns:

Nu prea dar sunt cam in aceeasi dilema cu tine