| BlooyGirl a întrebat:

E vreo problema daca fata e mai inalta decat baiatul cu vreo 2 cm?

Răspuns Câştigător
| andulovecrazy a răspuns:

Nu este nicio problema, important e sa se iubeasca.Nu conteaza inaltimea sau varsta din punctul meu de vedere.

13 răspunsuri:
| IooMar a răspuns:

Daca este doar atat nu prea, adica asta depinde de voi daca va place sau nuwinking

| CrazyTeenager a răspuns:

Daca mai poarta si tocuri, iti inchipui.
Inaltimea nu reprezinta neaparat o problema, depinde de parteneri oricum.

| Addiction a răspuns:

Salut. Daca va placeti reciproc nu e o problema ati putea trece peste asta fara greutati. Plus la asta cred ca 4 cm nu sunt atit de vizibili, aproape nici nu se observa. Succese!:*

| BOOBZen a răspuns:

Daca nu se observa cred ca este in regula, daca este vizibil s-ar putea pentru unii sa fie putin cam aiurea sa privesti o fata mai inalta decat baiatul.Dar cu 2cm nu se observa si nu cred ca este important, ideea este sa va simtiti bine impreuna si sa lasati la o parte problemele.

| Bulinaaaaa a răspuns:

Nu nu e nimickkhappy

| TommyMiller a răspuns:

Daca poarta pantofi cu 10 cm toc poate fi o problema dar nu prea mare...stii,sunt persoane ce vad gunoiul din ochiul altora dar nu vad barna ce o au ei insusi in ochi...cred ca intelegi ce vreau sa spun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate prietenele lui Messi sunt mai inalte decat el

| TheSpecialOne a răspuns:

Ii dai lui tocurile si gata

| 4Life a răspuns:

Nu sigur ca nu e, poti sa spui ca porti tocuritonguerolling on the floor

| mariocezar a răspuns:

E mai mare fata cu 2 cm inseama ca e mai mic baiatu depinde ani

| eleena a răspuns:

Daca nu se observa este totul ok dar nu cred ca ai putea purta tocuri:d cat timp esti cu elwinking

| DamianD3r a răspuns:

Nu,nu e

| FizzyIzzy a răspuns:

Nu. inaltimea nu conteaza niciodata.