| Markusfrtt a întrebat:

Eu si iubita mea nu am avut primul sarut pana acum. Am incercat de cateva ori, dar nu ne-a iesit. Nu ne iesea sarutu, nu iese deloc..nu inteleg de ce. Adica iese urat si nici nu ii placut. Ni stiu cun sa va explic. ce sa fac?

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai repetat intrebarea din cate vad. Sunteti prea mici pentru asta.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Asteapta sa va luati macar buletinele...

| K0sti a răspuns:

Olele...citeste manualul de utilizare!

| Bondarel99 a răspuns:

Nimeni nu s-a nascut invatat.
Cauta pe Youtube "how to kiss" si o sa iasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va bagati limbile unu in gura celuilalt si le impingeti.
Ce este atat de greu?

| TanteMarianne a răspuns:

Scrie pe google, si exesati amândoi.o sa va ia sa vouă.

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

Asta e viata, sunteti neexperimentati.Si eu la cei aproape 20 de ani ai mei nu am avut nici un prieten serios si nici nu m-am sarutat cu nici un baiat

| A02Sniper a răspuns (pentru Brăila_Ana_Cosmina_1997):

Daca esti cea din poza de avatar, cum sa te sarute cineva.rolling on the floor

| Ionut_Sur_1987 a răspuns:

Intreaba-l pe taicaso! va explica el mai bine cum se face

| Didi0Wite a răspuns:

Dacă sărut nu iese, ar trebui sa mai așteptați puțin, poate câteva zile
Ar trebui sa discuți cu iubita despre ăsta. Dacă nu o sa iasă deloc... poate nu știe ea sa sărute sau tu...intreab-o dacă a mai avut primul sarut

| Markusfrtt explică (pentru Didi0Wite):

Nu stim niciunu sa sarutam happy

| Didi0Wite a răspuns (pentru Markusfrtt):

O sa iasă el odată și odata