| Markusfrtt a întrebat:

Am mai pus intrebarea asta. Eu si iubita mea nu stim sa sarutam.Am incercat sa avem primul sarut da nu iese deloc. Iese un rahat. Nu e dezgustator ce iese ca nu imi e scarba

6 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Du gura inchisa la podul palmei. Lipeste-o de piele. Faci ca o ventuza dar cu gura inchisa, eliberezi ventuza si iei gura. Faceti asa pana va plictisiti, cu gura inchisa deocamdata. Cand va mai obisnuiti, tineti gura un pic intredeschisa si scoateti varful limbii.

| BlackRose03 a răspuns:

Exerseaza si cand vei stii sa saruti ca un profesionist fa-i o surpriza, du-o intr-un loc special voua si dai ceva cu insemnatate sentimentala. Apropie-te de ea, ia-o de mana si spune-i:
"Iti multumesc ca m-ai invata sensul iubirii"sau ceva de genu.
Si lasa totul sa vina de la sine.

| minrest a răspuns (pentru BlackRose03):

L-a invatat sensul iubirii? Ce dracu' mai e si aia? Ceva de genul? Vrei sa spui ca sunt mai multe aiureli d' astea?

| BlackRose03 a răspuns (pentru minrest):

Da,sunt un copil lipsit de experienta sau cunostinte in varsta de 14 ani.
Ai vreo problema cu asta?
Nu caut cearta, daca te deranjează răspunsul meu raporteaza-l sau vorbeste cu admina.

| minrest a răspuns (pentru BlackRose03):

Acum sunt si mai uimit. De ce ai crede ca m-a deranjat raspunsul tau? Pana la urma, ce poate fi aia sa te invete sensul iubirii?

| Nhamnhumhebhaaa a răspuns:

Nu o faceți forțat... Duo în oraș și fă lucruri romantice toată ziua și când simți că e momentul fa-o