| Bubiano a întrebat:

Fratilor, cum as putea da timpul inapoi : (?

Răspuns Câştigător
| 1mihai3 a răspuns:

laughing la ce te referi? Daca la timp normal adica sa fii cu o zi in urma du-te la un control...
Daca te referi sa repari cv asta e altceva,,

12 răspunsuri:
| Gabi1335 a răspuns:

Lasa-te de fumat iarba

| T0T a răspuns:

Nu poți. Tot ce poți să faci e să o iei de la capăt.

| KillMePlease a răspuns:

Din pacate nu se poate, insa poti incerca din nou ce nu ti-a iesit sau nu a mers conform planului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate, lasa-te de fumat si du-te la doctor, o sa te puna pe tratament si nuo sa mai vezi masini ale timpului in fata ochilor laughing

| Iyulia3712 a răspuns:

Crede-ma ca daca-as sti ti-as spune. Si eu caut raspunsul de mult timp. laughing

| LeZizu a răspuns:

Cu gija si rabdare

| happytpuhappy a răspuns:

As spune sa repari chestia daca te referi la alt ceva du-te la doctor

| Miruna1860 a răspuns:

Nu poti inca nu s-a inventat o asemenea masinarie.

| domnulviorel77 a răspuns:

Marijuana sau ciuperci big grin