| cmihai98 a întrebat:

Buna fratilor, cum as putea sa-mi fac un abdomen de invidiat, ideea e ca timpul nu-mi permite sa merg la sala, as dori o serie de exerciti care nu ar dura mai mult de 30 de minute si cam ce ar trebui sa mananc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

Cauta si ia-ti un aparat de aparat cu ajutorul caruia sa faci abdomene multe sau fa abdomene simple singur cat mai multe, ele definesc masa abdominala.Si renunta la dulciuri, patiserii, grasimi si bauturi carbogazoase fiindca daca le consumi o sa pui burta si tu nu vrei asta.Succes.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caută câteva tutoriale pe YouTube.
Și mănâncă cât mai sănătos, nu neapărat pentru un abdomen de invidiat, ci și pentru sănătatea ta. Gen, să bei multă apă (știi și tu asta) să mănânci fructe și legume (salate) și să renunți la masa de seară.