| Arianar a întrebat:

Heei! Am o mica "problema"...Mie mi-a plăcut de un baiat de la mine din clasa pe care il cheama Cătă.El m-a plăcut o perioada si am fost impreuna aproape 2 luni(4 Decembrie-28 Ianuarie).El s-a despărțit de mine si acum e cu cea mai buna prietena a mea, Teo.Eu inca il mai plac pe Cătă si nu-mi place faptul ca sunt impreuna.El cred ca inca ma mai place, pt ca o ia in brate

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Iubirile aste sunt trecatoare, lasa-l sa isi traiasca iubirea langa cea aleasa.
Tu, ai grija de tine si nu cauta sa ii desparti, nu este frumos!
Va veni si soarele pe strada ta!
O zi buna happy

| Kaℓi a răspuns:

happy
E o chestie cu "dau funda pentru cea mai frumoasa si mai senzationala continuare"? happy

| raluk27 a răspuns:

Cum adica "El cred ca încă mă mai place, pentru ca o ia in brate"?
O ia pe aia in brate si tu deduci ca te place?

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Nu il poti obliga sa se desparta de ea, lasa-i sa fie fericiti impreuna, asta e acum, nu poti obliga pe cineva sa te placa.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Nu cred ca te mai place, daca te-ar mai placea n-ar fi acum cu cea mai buna prietena a ta.