| BigGirlPretty a întrebat:

Bunalove strucksunt o fata de 14 ani si ma cheama SeReNalove struck, stiu ca ie mult de citit dar vreau sa va zic ca nu stiu ce sa mai facthinking un baiat se tot da la mine de 5 lunilove struckam fost cu el impreuna o luna dar ne'am despartit din cauza ca nu mai ne vorbeam aproape deloc si aman2 am fost de acordbig grinbunalove struckacum 5 luni a fost prima data cand s-a dat la minelove struck de atunci tot ma ia in brate cand suntem doar noi doi ma pupa pe obraz si ma ia de manalove struckiar cand suntem cu prieteni ma ia in brate si ma pune sa il sarutlove struck, ajutor nu stiu ce sa mai fac in legatura cu astalove struckcum sa ii spun ca il plac putin fara ca o prietena care il place sa afle ca il plac si chiar poate ca vom fi >impreunalove struck[fundita pentru cele mai multe sfaturi]love struck

Răspuns Câştigător
| alylove15 a răspuns:

Cel mai bine e sa il inviti sa iesiti in oras doar voi 2 si atunci ii spui ca il placi si ca vrei sa fie totul ca inainte.
Iti urez mult succes!

5 răspunsuri:
| Angelique a răspuns:

Cred ca ar trebui sa-i spui asta intr-un loc mai retras cand sunteti doar voi doi si nu va aude nimeni.Dar daca va luati de mana, va imbratisati si va si sarutati cred ca inseamna ca deja sunteti impreuna!happyIn fine trebuie sa lamuresti situatia cu el si o sa vezi tu ce faci apoi.Succes! Fundabatting eyelashes?

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Pai accepta sa il saruti,si cand sunteti singuri spune.i in fata, eu chiar te plac.
Vezi ce spune, si poatesmugsmug. stii tu.voi doi impreuna laughing

| Marius2011 a răspuns:

Poi cand iesi afara intalneste-te cu el si spune-i ce sentimente ai si va intelege dar ai grija ce zici sa nu te ia drept fraiera sa zica ca poata sa faca orce cu tine ca u tot il iubesti happy oricum spune-i fata in fata nu cu prieteni de fata sau langam ulte persoane doar voi 2 sa fiti bft funda :X?

| george10 a răspuns:

Spune-eu cu tupeu cand sunteti singuri si crede-ma ca va spune la fel si totul va fi bine.
Mult Succesbig grinbig grinbig grin

| sweetie43girl a răspuns:

Pai, o idee ar fi ca el in prezenta prietenilor sai se da mare, oarecum abuzand de tine prin faptul ca te pune sal pupi in bot, ai putea sa l refuzi si cu asta basta, dar mai intai vorbeste cu el si lamureste lucrurile