| andrutzic a întrebat:

Hei! azi e ziua parintilor mei de casnicie si as vrea sa le iau ceva! tatal meu vine maine din germania si m-am gandit sa iau un tort si il vom servi maine
ce idei mai aveti?

3 răspunsuri:
| crhh a răspuns:

A trecut ceva vreme de la intrebare, dar ca raspuns, eu pregateam casa cu tot felul de baloane si tot felul de chestii din astea, si da...un tort, pana la urma...cum te-ai descurcat?

| andrutzic explică (pentru crhh):

Pai le-am luat un set cu 2 cesti si 2 farfurii dar au fost dezamagitzi de pret. au aflat pretul din pacate

| crhh a răspuns (pentru andrutzic):

Nu conteaza pretul, sigur vor avea o amintire din partea ta... :-)