| LOV3_2068 a întrebat:

Funda! Ce cadou as putea cumpara pentru majoratul unui baiat? Dar sa nu fie ceva scump ca nu prea am asa multi bani si as vrea ca, cadoul sa il aibe
mult amintire!

3 răspunsuri:
| Hulya a răspuns:

Pai, ii poti cumpara un trening, niste bascheti, un tricou sau un lantic de arg., o bratara, un ceas mai masculin sau daca nu o rama cu o poza mai speciala cu voi. Succes :].

| fotomatic a răspuns:

Cauta o fotografie cu voi doi si fa-i ceva personalizat: o cana sau o perna. Uita-te pe aici: www.epersonalizari.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai o poza cu tine si cu el o pui intr-o rama si i-o duci cadou...Eu am primit asa ceva si am fost super incantata... Daca nu ii poti cumpara ceva haine sau un animal de casa cum ar fi un papagal sau un hamster care nu costa mult.hee hee