| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Deci, nu inteleg o chestie si vreau sa mi-o explicati(logic). Atunci cand intru in incapere, fie ca sunt singura sau cu o prietena, prietenii baiatului pe care il plac inceteaza sa mai vorbeasca intre ei si isi concentreaza toata atentia asupra mea sau a noastra. Oare de ce fac asta? Nu pot nici macar sa ma uit la baiat, sau chiar sa ii zambesc, fiindca simt privirile prietenilor lui atintite asupra mea, ca si cum ar astepta vreo miscare din partea mea, sau ceva. Ideea e ca ma simt inconfortabil si nu stiu ce sa fac. De felul meu sunt mai timida. Ce ar trebui sa fac? Cum ar trebui sa procedez?
P.S: Acest baiat cred ca ma place:ne uitam unul in ochii altuia tot timpul cand ne vedem, desi niciodata nu am purtat o conversatie.

Răspuns Câştigător
| grab a răspuns:

Treaba lor ce fac.
voi doi vedeti-va doar de ce va intereseaza pe amandoi adica relatia voastra.
poate ca el le-a povestit mult despre tine si ei acum iti urmaresc reactiile sa vada de esti aia din relatarile lui. poate printre ei mai sunt si altii care te plac, nevermind... voi ocupati-va timpul doar unul cu altul nu cu presupuneri despre ce fac altii si unde se uita.
data viitoare du-le un film xxx ca sa aiba la ce va uita si sa nu te mai deranjeze ca te "urmaresc" happy

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Fiindca probabil esti o "bunaciune" si atunci, toti baietii sanatosi, te plac.

| SkyPilot a răspuns:

Ei stiu ca baiatul te place, probabil ca le-a spus. Sau arati super, de raman toti fara glas. Tu stii mai bine care din astea doua este.

| Dima_Alexandru_1994 a răspuns:

Sincer cred ca esti frumoasa si nai ca baieti caca unui dintre niu ii place de o tipa pe care o cunostem cu toti atunci cand o vedem ne atintim privirile asupra eu sa vedem daca ea se uita la acel tip daca ii zambeste si chesti din astea crede-ma incearca sa te bagi in seama cu acel baiat o sa se termine cu toate acele priviri

| Crs_Robert_2000 a răspuns:

Probabil esti prima fata pe care au vazut-o rolling on the floor. in gandul lor e ceva de genu "Am dat de cilivilizatie(civilizatie) maa! "