| FuckTheSystem01 a întrebat:

Hei...nustiu ce sa mai fac m-am saturat de fazele lu mama,ba se poarta frumos ba urat,dAca imi zice ceva urat sau ma jigneste peste o jum de ora vorbeste de parca nu s-ar fii intamplat nimic,nustie decat sa ma critice in ultimul hal, sa ma jigneasca sa ma compare cu alti copii.iar eu nu fac nimic rau-_- ce fac rau ca ies afara ce naiba -_-?! acum o ora voiam sa ma spal pe cap si sa ies dupa 3h si imi luam si caciula normal,apoi incepu sa ma urle in cap ca ce ies in frig ca de ce nu ma trezii eu de la noua sa fac baie nustiu ce ba da repede gasii un motiv sa ma scoata din sarite m-am saturat de ea, isi bate joc jur am17ani si ma manipuleaza cum vrea ea, da' cand are nevoie de ceva trebuie sa ma duc cum sa nu-_- ea crede ca sunt proasta ei straight face am avut momente de imi venea sa plec de acasa da unde dracu sa ma si duc nu mai am decat un milion bani stransi de mine-_- ma taiam pe maini in exces...am luat antidepresive timp de un an, dar nu din cauZa ei atunci..si ies afara daca depasesc 2-3h ore gata ma suna sa vin acasa straight face da ce sa si fac numai in casa nu am de scris pt la scoala nu mai am nimic de facut, trebuie sa plang eu zilnic din cauza ei -_- si nustiu ce sa fac ...si nu imi spuneti sa ma duc sa discut cu ea ca nu are rost

Răspuns Câştigător
| crbogdan a răspuns:

Te primesc eu la mine laughing
. poate mama ta nu isi da seama ca greseste. poate tine prea mult la tine si nu vrea sa ti se intample nimic rau. dar nu isi da seama ca iti face rau vorbeste cu ea si spune-i tot ce ne-ai spus noua aici. :*

| MskDesign a răspuns (pentru crbogdan):

Poate a expus doar partea cei convine.Hai sa privim lucrurile si din punctul de vedere a mamei sale.

12 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Realizezi că atunci când ai spus că te tăiai ai pierdut orice credibilitate, nu?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu zic ca ai mare noroc ca mai iesi din casa dupa episoadele cu taiatul si medicamentele.

| Alexandr a răspuns:

Cred ca ar trebui sa vorbesti cu mama ta si sa nu mai cauti alinare pe net!

| FuckTheSystem01 explică:

Iti dadui funda din greseala mor rolling on the floor))sunt pe tel acum

| crbogdan a răspuns (pentru FuckTheSystem01):

Vaii pai nu as fi meritat?laughing

| FuckTheSystem01 explică:

E pedo ala din poza rolling on the floore baiat cu sâni omggg

| FuckTheSystem01 explică:

Eeeelaughingnu prea laughing

| FuckTheSystem01 explică:

Dumnezeu nu ma crede rolling on the floor)))dc Doamneeee

| Gabriela2311 a răspuns:

Te inteleg.Eu am invatat sa trec peste si acum nu mai imi zice nimic rau si oricum tu macar ai 17 ani, dar eu am 11.

| Crissuka a răspuns:

Mai bine iai zice pur si simplu ca nu mai ai 5 ani si ca ai o varsta la care poti sa ai grija de tine si sa ii spui in fata ca te enerveaza fazele astea