| marui08 a întrebat:

Hei, Salut, in curand o sa fie ziua prietenului meu, onomastica, ce cadou as putea sa-i cumpar? ceva mai specialbatting eyelashes Ideii?big grin

6 răspunsuri:
| Alina a răspuns:

Un portofel de piele in care ai putea sa-i strecori si poza ta...sau un ceas mai special.

| alexgogo a răspuns:

Sal, si laa multi ani. ia-i ceva in functie de hobby-urile lui. daca el e gamer degeaba o sa-i iei o rama foto happy

| Mariukas a răspuns:

Nu stiu hmm. un ceas? De fapt orice i-ai cumpara el il va considera special pentru ca va fi de la tine! big grin

| Adina_4189 a răspuns:

Buna! O poză cu voi doi mai veche intr-o ramă chic cu o dedicaţie pe spate. Sau poţi să faci tu un mic cadou cu măna ta, ceva ce transmite ce simţi tu pentru el, sau să-i găteşti o cină romantică, depinde... tu ştii ce gusturi are! Succeswinking

| Xperson a răspuns:

Pregatestei o petrecere surpriza la care sa fie invitati toti prieteni apropiati...sau ai putea sa-i cumperi lucrul pe care si la dorit intotdeauna

| Ane_1146 a răspuns:

Un tricou cu imagini mai haioase...gen: sponge bob. cred ca stii ce fel. iti zic sigur ca un baiat ar fi foarte incantat sa primeasca asa ceva.
:*