| SunSetNow a întrebat:

Buna tpu.Am o intrebare.Cum sa cuceresti un baiat mai usor.(cum sa te comporti...chestii de genu asta). Raspunsul Bun primeste funda. happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/adolescenti/cum-cuceresti-un-baiat_3/

3 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Depinde de băiat. Unora le place naturaleţea, altora nu. Unii apreciază sinceritatea, alţii nu şi tot aşa.

| TRANSVERSAL a răspuns:

Sa fi naturala in primul rand, sa-i spui ca il placi va aprecia lucrul asta

| pinkqueen98 a răspuns (pentru TRANSVERSAL):

Auzi laughing! x_X. Dumnezeulebatting eyelashes se stie ca toti baieti sunt mori dupa "ambalaje".batting eyelashes..asa caoh go on..naturaletea nu prea are legatura cu cucerirea baietilor:*