| Birladeanu_Liviana_1989 a întrebat:

Sunt intr-o relatie de 4 luni. Si nu am mai vorbit cu el de 3 saptamani si il visez incontinu. Ce trebiue sa fac? Funda >:

Răspuns Câştigător
| rroobbeerrtt a răspuns:

Vorbeste cu el arata-i k ai vrea sa il cunosti mai bine sigur o sa isi de-a seama ce intenti ai...

5 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Bună!
Îl visezi încontinuu pentru că te gândeşti foarte mult la el. Visele onirice reprezintă ceea ce se află în subconştientul nostru şi nu ar trebui interpretate drept semne.
Spune-ne de ce nu mai vorbiţi, pentru a te putea ajuta în rezolvarea problemei.
O zi bună!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gresit, esti intr-o relatie de 13 saptamani, de ce nu ati mai comunicat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu ati vorbit? De ce nu ai mers sa il vezi? De ce nu i-ai intrebat parintii? De ce nu l-ai sunat?
E cumva vorba de o relatie virtuala? Astept raspunsul tau ca sa iti pod da un sfat clar.

| Enki a răspuns:

E bine ca il visezi.inseamna ca iti pasa de el si iti este dor.mai vb cu el

| georgegeorge90 a răspuns:

Suna-l