| Bulina_4880 a întrebat:

Hei. Voi ce o sa faceti de Craciun si de revelion? [ A, si ce ati vrea sa primiti de Craciun? ].

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este plăcut acasă, acolo mă simt în largul meu.
Sănătate tatălui care este foarte bolnav, poate la anul de Crăciun nu o să mai fie, asta în doresc să primesc de la Moșu.
Pa, pa.

| Ozanaf a răspuns:

De craciun si de revelion stau acasa. As vrea sa primesc de craciun un CD cu Michael Jackson.

| cherrybomb a răspuns:

Poi de craciun, ziua merg la patinoar cu prietenele mele, iar seara petrec acasa la varul meu impreuna cu alti prieteni love struck. Anul acesta petrec acasa impreuna cu alti prieteni (iar am de facut curat dp aproape 20 de persoanesad). Nu prea imi doresc nimic de craciun, de fapt imi doream un tel nou si l-am primit ieri :X.:Xhappy