| Picakhu a întrebat:

Heiii TpU ..Am o intrebare. Deciii ce ar trebui sa fac pentru a ma impaca cu prietenul? Ne-am certat din cauza unei retardate care s-a bagat intre noi. sad Eu chiar il plac si as vrea sa ne impacam. Ne vedem mereu afara cand iesim in grup la film, in parc sau la mall.Nu stiu cum sa procedezzz! Helpppp
Promit ca dau funda :*****. Asigurati-va ca si sfaturile sunt bune. Pleasee

Răspuns Câştigător
| RazvanCTC a răspuns:

Buna Daiana.
Uite parerile mele ca si barbat sunt urmatoarele.
Daca chiar ti la el precum ne-ai spus fa in felu urmator. spune-i ca i iubesti sa ca vrei sa fi cu el si nu lasa ca fata aia sa mai intervina intre voi.si daca el o crede pe aia inseamna ca nu simte la fel pentru tine, si ca nu ar trebui sa continui sa lupti ca o faci degeaba.sti cum se zice dragostea cu sila nu se poate niciodata. sincer nu astept funda sau ceva de genu.ma bucur ca team ajuta.te pup

7 răspunsuri:
| Classy a răspuns:

Daca il iubesti, ar trebui sa ii spui asta! Si nu pe facebook/messenger/telefon.Invita-l afara, la o plimbare, si acolo ii spui ca tu nu vrei sa dai cu piciorul unei relatii doar pentru o fata care s-a bagat aiurea.

| ElenaSA a răspuns:

Adica cum anume s-a bagat intre voi? Are sentimente pentru ea sau a spus ceva care a deranjat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si el te place ba chiar te-ar si f...e de cateva ori, da e buna si retardata deci de ce nu? ca doar nu santeti crescatoriti si chiar de a-ti fi? daca cataua radica coada, cainele sa nu se bage?

| miru20cmrecords a răspuns:

Buna si eu eram la fel ca tine i-am spus tot ce simt pentru el cat de mult il iubesc el find foarte sensibil a inceput sa planga si m-a luat in brate. deci eu zic sa faci la fel ca mine in orce relatie exista asa ceva.

| CrazyGirlAmy a răspuns:

Daca chiar il iubesti cu adevarat spune-i asta, si nu ii mai da voie prietenei tale sau ce iti e sa intervina intre voi.

| elyd12 a răspuns:

Daca esti sigura ca te iubeste si nu are sentimente pentru aia, impacati-va. E pacat sa ii faceti pe plac uneia care probabil acum se bucura ca sunteti despartiti.

| gabitzza49 a răspuns:

SALUT! uite stiu ce vrei sa zici si eu am trecut prin asta...doar ca noi nu am fost impreuna ne placeam pana o retardata s-a bagat intre noi si acum nu mai stiu ce sa mai cred. sfatul meu este sa te iei dupa semne adica uitate cum se uita la tine cum se comporta cu tine daca te apara cand cineva se ia de tine daca el face aceste lucruri inseamna ca clar inca mai tine la tine si ar vrea sa va impacati. sper ca te0am ajutat si multaaa bafta cu el :*