| bnutrino18 a întrebat:

Heiiii..Am nevoie de ajutor. Mama are o o prietena, si prietena mamei mele are un baiat de 19 ani. Mama a plecat in Italia si eu vin mereu la femeia asta. Insa ea imi spune ca baiatul ei intreaba la orice pas de mine, ce fac... daca am venit..Si ii spune ca a prins drag de mine. Si etc. Mi-a spus si ca ii place de mine in calitate de iubita. Insa nu stiu ce sa fac sa ma apropii de el, si..sa am o posibila relatie cu el. Funda si vot puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| AproapeDeTinee a răspuns:

Buna!
Pai ai putea incepe prin simplul fapt ca te duci pe la el stai cu el pe acolo cu mama lui, asta este oportunitatea ta! Profita de ea. Stai cu el, vorbiti, si nu te sfatuiesc sa il inviti uh ` in oras, asta o va face el daca te place cu adevarat si tot el o sa iti propuna sa fiti impreuna!
Bafta!

Funda?

10 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Păi dacă şi ţie îţi place de el de ce nu te-ai apropia de el? Nu ne-ai spus ce simţi tu în situaţia asta, asta e cel mai important.happy

| Ezyo a răspuns:

In iubire nu asculta sfaturile altora, fa cum te indeamna inima! happy

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Mai intai afla daca te place cu adevarat deoarece stii cum sunt parintii in ziua de azi...

| Xenya a răspuns:

Conteaza ce simti tu pentru el, nu ce iti spune mama lui! happy Daca tu il placi puteti forma un cuplu! happy

| Soowhaat01 a răspuns:

Pai, e normal sa te indrageasca. Doar vii zilnic happy si el a vazut personalitatea ta. Cum esti tu.

Daca iti place de el, cand mai vi poti sa il intrebi : Auzi, nu ai vrea sa iesim la un suc?

Sau unde vrei tu oh go on Inghetata [ Da' nu prea mai e vreme laughing ]

Si cand va duceti, il intrebi lucruri gen : Ce ti-ar place la o posibila relatie... daca a mai avut o relatie. Chestii de genul acesta.

Si in timp, ai sa vezi ca el isi va da seama singur ca si tu il placi. smug

Sper ca te-am ajutat.

Peace^^♥

| 7Mary7 a răspuns:

Nu te baza pe ceea ce spune mama lui, daca chiar te place ar trebui sa faca el primul pas, nu prietena mamei tale; poate ei doar i se pare iar baiatul nu are nici un interes pentru tine. Daca el da semne ca te place atunci ar trebui sa incerci sa te apropii si tu de el!

| Klaudya27 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa ai o relatie cu el, deoarece el s-a indragostit de tine, venind mereu la el, il faci sa se simta agitat.

| bnutrino18 explică:

Pai...da mai dar chestia este ca nu stiu cum sa ma apropii de el. Mie imi place de el

| bnutrino18 explică:

Pai..mereu cand mancam il intreb unde manaca el si imi raspunde:pai unde mananci si tu acolo vin si eu. Si taicasu in intreaba unde mananca, ca el mananca in sufra si cosmin(baiatul) spune: in bucatarie k acolo mananca ana..si el imi zambeste mereu.El insa este intr-o relatie..si fara sa vreau am citit o conversatie la el pe id, in care spunea ca e cu fata aia.dar ii place de altcineva. As putea fii eu.thinking Dar..nush cum sa ma apropii eu de el.As vrea sa fac eu asta.

| 870645 a răspuns:

Fai ce iti spune inima. Daca si u simti ceva pentru el, ar fi bine sa te apropi de el.
Daca o sa avetio relatie sper sa fiti fericiti.