| Teddy12 a întrebat:

Deci, imi place de un baiat cu 3 ani mai mare ca mine si il vad doar intr-o zi anume din saptamana el fiind de dupa amiaza la scoala.Astazi prietena mea vroia sa trec pe langa el ca sa ma vada si eu impotriveam.Cred ca a vazut asta(el). Apoi cand a trecut pe langa mine si-a intors capul si s-a uitat la mine.Credeti ca era de bine sau de rau? Ma place sau nu?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Cred ca era de bine, vei vedea tu pe parcurs ce o sa fie

2 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Ar trebui sa astepti un semn ceva mai clar ca doar nu citim gandurile tipului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faptul ca si-a intors capul nu spune daca te place sau nu, ci faptul ca pentru prima data in acest timp i-ai atras atentia, nu in sensul ca te place, ci in sensul ca a vazut gesturile voastre, si pentru prima data a inceput sa se uite cu atenti la tine, sa te studieze.
Acum te studiaza, asteapta si ai sa vezi restul.